Vatanım Sensin Yeni Sezon Oyuncuları 2017-2018 Yeni Gelen Oyuncular

Vatanım Sensin Yeni Sezon Oyuncuları 2017-2018 Yeni Gelen Oyuncular

187 views

Kanal D ekranlarında beğenerek izlenen tarihi dizi Vatanım Sensin yeni sezonda hangi yeni oyuncuları ekranlara taşıyacak merak konusu oldu. Vatanım Sensin 2. sezon bölümlerinde yeni oyuncular kimler dizide yeni karakterler ve gerçek isimleri hakkında bilgileri sizler için araştırdık.

Vatanım Sensin dizisi başrollerinde Bergüzar Korel Halit Ergenç ve Onur Saylak gibi tecrübeli isimlerin yer aldığı tarihi dizi olarak ekranlara gelmeye devam ediyor. Muhteşem bir tarihi dizi olan Vatanım Sensin projesi ekranlara damgasını vurdu. Kanal D ekranlarında yayınlanan Bergüzar Korel ve Halit Ergenç ikisinden rol aldığı dizi büyük bir titizlikle çalışmalarına devam ediyor.Ekranlarıaranan yüzleri olan ikili daha ve diğer aldıkları tüm projelerde sergiledikleri performans ile diziyi zirveye taşımayı başarmışlardı. Kurtuluş Savaşı’nda verilen Zorlu mücadeleyi konu alan Vatanım Sensin dizisi yeni sezonda tüm hızıyla devam edecek. Kanal D ve dizinin yapım şirketi tarafından yeni sezon için Henüz bir tarih açıklaması yapılmadı. Ancak 2017 sezonunda yayınlanacak olan yeni sezon bölümlerinin ekim ayında başlayacağını düşünülüyor.

Vatanım Sensin dizisi 2017-2018 2. sezonunda Nasıl bir konu ile karşımıza çıkacak merak ediliyor. Dizinin yeni senaryosunda kimler veda edecek ve diziye yeni katılacak oyuncular kimler olacak merak konusu. Yaptığımız detaylı araştırmalar neticesinde Vatanım Sensin dizisinin yeni bölümleri ile ilgili Henüz bir bilgiye rastlamadık.İzleyicilere sürpriz yapmak amacıyla senaryo sır gibi saklanıyor. Vatanım Sensin yeni sezonda karşımıza çıkacak yeni karakterler ve oyuncu kadrosu ile ilgili Detaylara ilerleyen günlerde netleştir sizlere aktaracağız. Vatanım Sensin dizisi 2. sezon bölümlerinin fragmanları yayınlandı andan itibaren detaylarda yavaş yavaş belli olmaya başlayacaktır. Bizi takip ettiğiniz takdirde gelişmeleri öğrenebilirsiniz.