Ver Elini Aşk Nerede Çekiliyor Bebek

Ver Elini Aşk Nerede Çekiliyor Bebek

223 views

Ekranlara damgasını vuran Ver Elini Aşk dizisi yeni sezon için muhteşem bir yapım oldu. Ver Elini Aşk dizisi Kanal D ekranlarında yeni sezonda izleyicisini ekran başına kilitleyecek gibi görünüyor. Başrollerinde Ali il ve Sevda Ergincinin rol aldığı ver elini Aşk dizisi Muhteşem hikayesi ile ekranlarda sıcacık sevgi dolu dakikalar yaşatıyor. Ver elini Aşk dizisinin çekimleri nerede yapıldı izleyici tarafından merak konusu oldu. Biz de bu konu hakkında detayları sizin için araştırdık.

Kanal D ekranlarının yeni dizisi ver elini Aşk dizisi nerede çekiliyor sorusu son zamanların en popüler sorular arasında yer alıyor. Çekimler Gaziantep’te bir konakta Ağustos ayında başladı ancak çekimleri nerede devam edeceği merak edilmeye devam ediliyor. Gaziantep’te meşhur konaklardan birisi olan Ali Bey konağı’nda çekimler devam ederken Antepli Dadı Alper’i rolünü canlandıran Sevda erginci ile ilgili sahnelerin Gaziantep’teki konağında gerçekleştiği Kesin ve net. Antepli şehre gelip Hanım çocuğuna dadılık edecek ve hikaye şehirde devam edecek. Bu demek oluyor ki ver elini Aşk dizisinin ilerleyen zamanlardaki çekimleri İstanbul’da devam edecek zaman zaman köyden görüntüler için Antep’te Konağa gidilerek çekimlere devam edilebilir.

Ver elini Aşk dizisi şimdiden izleyicilerin ilgi odağı oldu dizinin çekimleri Antep’te devam ederken şehir hayatında olan bölümler İstanbul’da gerçekleşecek. Ver elini Aşk dizisinin sempatik oyuncuları daha şimdiden izin ver aklını ve sevgisini kazanmayı başardı.