Vildan Atasever Kimdir Klavye Delikanlıları Seyran

Vildan Atasever Kimdir Klavye Delikanlıları Seyran

232 views

Vildan Atasever Kimdir Klavye Delikanlıları Seyran Show Tv ekranlarının yeni dizileri arasında yer alan Klavye Delikanlıları ile ilgili merak edilenler sizlerle birlikte oluyor. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan ve Seyran karakterini canlandıran Vildan Atasever ile ilgili bilgiler şu şekilde..

 

Salı akşamlarının yeni dizilerinden bir tanesi de Klavye Delikanlıları dizisi oldu. Başrollerinde Rasim Öztekin, Kaan Yıldırım, Uraz Kaygılaroğlu, Ali Barkın gibi isimlerin yer aldığı Klavye Delikanlıları gibi dizisinin oyuncularından bir tanesi de tanıdık bir isim olan Vildan Atasever.

Dizide İzmirli 28 yaşında olan Seyran karakterini canlandıran Vildan Atasever ile ilgili bilgiler şu şekilde;

 

Vildan Atasever Kimdir Klavye Delikanlıları Seyran

Vildan Atasever 26 Temmuz 1981 tarihinde dünyaya gelmiştir. Erzurumlu 5 çocuklu bir ailenin kızı olarak dünyaya gelen Vildan Atasever’in babası narkotikte komiser annesi ise ev hanımıdır. 4 kardeşi daha olan Vildan Atasever tiyatroya Çetin Etili ile birlikte adım atmıştır.

Kurtlar Vadisi dizisinde Nazlı karakterini canlandıran Vildan Atasever asıl çıkışını ise Kadın İsterse dizisi ile gerçekleştirmiştir. Ardından Azize, Plajda Kız Tavlama Kılavuzu, Kader ve Yaralı Yürek gibi dizilerde rol almıştır.

1.evliliğini gazeteci 2001’de Taylan Kılınç ile gerçekleştiren Vildan Atasever 2007 yılında boşanmıştır. Vildan Atasever İsmail Hacıoğlu ile ikinci evliliğini gerçekleştirmiştir ve 21 Ocak 2015 tarihinde de boşanmıştır.