Yalaza 3.Bölüm Fragmanı Çıktı mı 30 Eylül Cumartesi

Yalaza 3.Bölüm Fragmanı Çıktı mı 30 Eylül Cumartesi

196 views

Yalaza 3.Bölüm Fragmanı Çıktı mı 30 Eylül Cumartesi TRT1 ekranlarının çiçeği burnunda dizisi Yalaza 2.bölümü ile 23 eylül cumartesi günü sevenlerinin karşısında oldu. Dizinin yeni bölüm fragmanı merak ediliyor. İşte Yalaza ile ilgili hazırladığımız haberin detayları..

 

Yeni sezonda cumartesi akşamları TRT1’in reyting kozlarından olacak Yalaza dizisinde heyecan devam ediyor. Aile komedi dizisi olarak karşımıza çıkan ve oyuncu kadrosunda usta isimleri barındıran Yalaza dizisi ile ilgili gelişmeleri sizlerle birlikte paylaşmaya devam ediyoruz.

Sakarya’nın Taraklı bölgesinde çekilen ve keyifli sahneleri ile herkesi ekran başına kilitleyen Yalaza dizisi 23 eylül cumartesi günü 2.bölüm ile ekranlarda oldu. Yalaza dizisinde bu hafta yaşanan gelişmeler şu şekilde;

Yalaza 3.Bölüm Fragmanı Çıktı mı 30 Eylül Cumartesi

Yalaza dizisinde bu hafta Yalaza şakasının mucidi Taraklı halkı güne bütün kasabanın boydan boya bayraklarla donatılmış olması ile uyanır. Manzara karşısında şok olan kasaba halkı ne olduğunu anlamaya çalışmaktadır.

Vefat ettiği düşünülen Marangoz İbrahim usta gömülmeye yakından son anda Santral’in Yalaza yapması ile birlikte kurtulur. İbrahim usta traktör üzerinde götürülürken bütün gizli aşkları duymuştur!

Kızlarının peşinde olan Oral, İsmail ve Fatih Marangoz İbrahim’in gazabından nasıl kurtulacaklar göreceğiz. Yalaza dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandığı anda sizlerle paylaşacağız.