Yalaza 4.Bölüm Fragmanı Çıktı mı 7 Ekim Cumartesi

Yalaza 4.Bölüm Fragmanı Çıktı mı 7 Ekim Cumartesi

169 views

Yalaza 4.Bölüm Fragmanı Çıktı mı 7 Ekim Cumartesi  Ekranların sevilen dizileri arasında yer alan Yalaza dizisinde heyecan devam ediyor. 30 eylül cumartesi akşamı 3.bölüm ile ekranlarda olan Yalaza dizisi ile ilgili haberimizin detayları sizlerle..

 

Cumartesi akşamlarının yeni dizilerinden olan Yalaza dizisi ile ilgili bilgiler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Başrollerinde Sinan Albayrak, İpek Tuzcuoğlu, Didem Balçın, Kadir Çöpdemir gibi isimlerin yer aldığı Yalaza dizisi son olarak 30 eylül cumartesi akşamı 3.bölüm ile yayınlandı.

Yine heyecan ve macera dolu gelişmelerin yaşandığı Yalaza dizisinde bu hafta yaşananlar ve son bölüm özeti şu şekilde;

Yalaza 4.Bölüm Fragmanı Çıktı mı 7 Ekim Cumartesi

Yalaza dizisinin son bölümünde Taraklı kasabasının sakin hayatına adeta meteor gibi düşen Alev yanında belayı da getirmiştir. Her ne kadar kasabasının Yalazacısı olan Settar Baba ve Santral bu belayı kovsalar da Alev kasabada olduğu süre zarfı boyunca istenmeyen hadiselerin olmasına neden olacaktır.

Kasaba halkı İbrahim’i yıllardır seven Nalan sayesinde Alev’den kurtulmanın planlarını yapmaktadır. Alev’i adamlara teslim eden Nalan yaptıklarından sonra pişmanlık duygusu duyacaktır.

Öte yandan son olarak Oral, İsmail ve Fatih’in kızlarında gözü olduğunu öğrenen İbrahim’in tepkisi nasıl olacaktır göreceğiz.

Yalaza dizisi yeni bölümü 7 ekim cumartesi günü yayınlanacak. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlanınca sizlerle paylaşacağız.