Yalaza Dizisi Nerede Çekiliyor

Yalaza Dizisi Nerede Çekiliyor

212 views

Yalaza Dizisi Nerede Çekiliyor Taraklı Hangi Şehirde TRT1 ekranlarının kısa süre içerisinde sevilen dizileri arasında kendine yer edinen Yalaza dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Dizinin nerede çekildiği ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Yeni sezonun yeni dizilerinden olan Yalaza dizisinin oyuncu kadrosunda Sinan Albayrak, İpek Tuzcuoğlu, Didem Balçın, Kadir Çöpdemir gibi isimler yer alıyor. Cumartesi akşamları yayınlanan Yalaza dizisi ile ilgili merak edilen gelişmeleri sizlerle birlikte paylaşıyoruz.

Eşi vefat ettikten sonra 5 çocuğu birlikte kalan İbrahim’in hikayesini ele alan Yalaza dizisi ile ilgili en çok merak edilen sorulardan bir tanesi de dizinin nerede çekildiği sorusu oldu. Dizide adı geçen bölge olarak da bildiğimiz Taraklı’nın nerede olduğunu sizler için hazırladık.

 

Yalaza Dizisi Nerede Çekiliyor Taraklı Hangi Şehirde

Yalaza dizisinin nerede çekildiği sorusunun cevabı Sakarya. Kelime anlamı olarak Ateş olarak da bilinen Yalaza Sakarya’nın Taraklı kasabasında bir şaka olarak da biliniyor.

Her cumartesi akşamı saat 20.00’de TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam eden Yalaza dizisinin çekimleri için Sakarya tercih edildi.

Senaryosu itibariyle aile komedi dizisi olarak dizi severlerin karşısına çıkan Yalaza dizisine dair merak ettiklerinizi sitemiz ayrıcalığı ile takip edebilirsiniz.