Yalaza Dizisi Tanıtım Fragmanı TRT1

Yalaza Dizisi Tanıtım Fragmanı TRT1

146 views

Yeni sezon hazırlıklarına devam eden TRT1’in yeni dizisi Yalaza ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Uzun süredir hazırlıkları devam eden Yalaza dizisinin tanıtım fragmanı yayınlandı. İşte haberin detayları sizlerle..

 

Ülkemizin ünlü yapımcı ve yönetmenlerinden olan Osman Sınav’dan yepyeni bir dizi daha geliyor. TRT1 ekranlarında yayınlanacak olan ve yeni sezonda reytinglerde üst sıralarda yer alması planlanan Yalaza dizisinin oyuncu kadrosunda önemli isimler bulunuyor.

Eylül 2017’den itibaren TRT1 ekranlarında olacak Yalaza dizisinin çekimleri ise Sakarya – Taraklı’da devam ediyor. Yalaza dizisinin oyuncu kadrosunda ise Hasan Kaçan, Kadir Çöpdemir, Sinan Albayrak, İpek Tuzcuoülu, Didem Balçın gibi isimler yer alıyor.

 

Yalaza Dizisi Tanıtım Fragmanı TRT1

Çekimlerine Sakarya’nın Taraklı ilçesinde devam edilen Yalaza dizisi aile komedi dizisi olarak dizi severlerin karşısına çıkacak. Yeşil Deniz dizisini anımsatan bir dizi olarak yayınlanacak olan Yalaza dizisinin oyuncu kadrosuna yeni bir isim daha katıldı.

Daha önce bir çok yapımda rol alan ve son olarak yeşil Deniz dizisinde rol alan Zeynep Gülmez de Yalaza dizisinin oyuncu kadrosunda olacak.

Eylül 2017’de yayın hayatına merhaba diyecek olan Yalaza dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.