Yasemin Bozkurt ile Hayatın Penceresinden Bitti mi?

Yasemin Bozkurt ile Hayatın Penceresinden Bitti mi?

186 views

Yasemin Bozkurt ile Hayatın Penceresinden Bitti mi? Kanal D ekranlarında hafta içi her gün yayınlanmaya devam eden ve her bölümü merakla takip edilen Hayatın Penceresinden programı ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Programın bitip bitmediği ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Hafta içi her gün sabah kuşağında yayınlanan ve Yasemin Bozkurt’un sunumuyla yayınlanmaya devam eden Hayatın Penceresinden programından son bilgiler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Yeni sezonda Kanal D ekranlarının reyting kozlarından bir tanesi olan Hayatın Penceresinden programından sevenlerini üzücü haber geldi.

Eylül ayında yayınlanmaya başlayan ve ardından format değiştiren Hayatın Penceresinden programı reytinglerde ilk 100’e  giremeyince yayından kaldırılması kararı alındı.

 

İlk olarak Müge Anlı’nın formatında kriminal olayları inceleyerek yayın hayatına başlayan ardından format değiştirerek daha çok magazinsel olayları incelemeye başlayan Hayatın Penceresinden programı final yaptı.

Hafta içi her gün saat 10.00’da yayınlanmaya başlayan Hayatın Penceresinden programı yeni haftada Kanal D ekranlarında olmayacak.  Programın yapımcılığını üstlenen Sobe Film programın bittiğini şu şekilde;

 

Yapımcılığını üstlendiğimiz ve çok saygıdeğer çalışma arkadaşımız Yasemin Bozkurt’un sunuculuğunu yaptığı “Hayatın Penceresi”nden isimli programımızı “yayın, yapım ve sunucu üçgeninde” ortak bir karar alarak sonlandırdık. Ekrandaki sıcaklığına her daim saygı duyduğumuz Yasemin Bozkurt’a yeni projelerinde başarılar dilerken, SOBE FİLM olarak aynı heyecanla gerçekleştireceğimiz yeni projemizle yine Kanal D ekranında olacağımızı saygılarımızla siz değerli basın mensuplarına ve izleyicilerimize duyururuz.