Yeni Gelin 17.Bölüm Fragmanı 23 Eylül Cumartesi

Yeni Gelin 17.Bölüm Fragmanı 23 Eylül Cumartesi

191 views

Yeni Gelin 17.Bölüm Fragmanı 23 Eylül Cumartesi Show Tv ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan Yeni Gelin dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Dizi 2.sezon ilk bölümü olan 16.bölüm ile ekranlarda oldu. İşte detaylar..

 

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği Show Tv’nin sevilen dizilerinden olan Yeni Gelin dizisi geçen sezon 15 bölümlük serüveniyle büyük beğeni toplamıştı. Her bölümü merakla takip edilen Yeni Gelin dizisi 16.bölüm ile yayınlandı.

Başrollerinde Mustafa Avkıran, Tolga Mendi, Jessica May, Dağhan Külegeç gibi isimlerin yer aldığı Yeni Gelin dizisi yeni sezon ilk bölümü ile reytinglerde üst sıralarda yer alan dizi oldu.

Yeni Gelin 17.Bölüm Fragmanı 23 Eylül Cumartesi

Yeni Gelin dizisinde Bozoklar’ın konağı karantina altına alınmıştır. Üzerine mühür vurulur ve Kalender Ağa da ailesinin küçük bir kısmını konakta bırakıp Karadeniz’e açılmıştır. Bozoklar artık kaçak bir şekilde hayatını sürdürmektedir.

Kalender Ağa karantina süresi içerisinde ailesi ile birlikte tatil yapacak ve yıllardır görüşmediği kaynanası ve Asiye’nin akrabalarıyla da vakit geçirecektir. Fakat bu planı yaparken kaçaklık hayatının gerçekleri de göz önünde bulunmalıdır.

İşler Kalender Ağa ve ailesi için sarpa sarar. Bozoklar Asiye’nin baba evine adım atarlar ve tüm hesaplar adeta tersine döner! Kalender Ağa hem Asiye’ye düğün yapmak hem de ailesine dünür olmak zorunda kalır!