Yeni Gelin 18.Bölüm Fragmanı Çıktı mı 30 Eylül Cumartesi

Yeni Gelin 18.Bölüm Fragmanı Çıktı mı 30 Eylül Cumartesi

178 views

Yeni Gelin 18.Bölüm Fragmanı Çıktı mı 30 Eylül Cumartesi Show Tv ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan Yeni Gelin dizisinde heyecan ve macera tüm hızıyla devam ediyor. 30 eylül cumartesi akşamı 18.bölüm ile ekranlarda olacak Yeni Gelin dizisi ile ilgili haberimizin detayları sizlerle..

 

Cumartesi akşamlarına damga vuran ve her bölümü reytinglerde üst sıralarda yer alan Yeni Gelin dizisinin başrollerinde Tolga Mendi, Jessica May, Mustafa Avkıran, Dağhan Külegeç gibi isimler yer alıyor. Geçtiğimiz hafta yeni sezona merhaba diyen Yeni Gelin dizisi bu hafta 17.bölüm ile ekranlarda oldu.

Ailenin yardım eli uzattığını sandıkları Temel Bella’yı kaçırınca yine olanlar oluyor! İşte Yeni Gelin dizisinde son bölüm yaşanan gelişmeler şu şekilde;

Yeni Gelin 18.Bölüm Fragmanı Çıktı mı 30 Eylül Cumartesi

Yeni Gelin dizisinin son bölümünde Temel Bella’yı kaçırıyor. Hazar ise sevdiği kadının peşinden gitmek ve ona kendini inandırmak için yola çıktığında Bella’nın başının dertte olduğunu öğrenince adeta çileden çıkıyor! Hazar karısını Temel’in elinden kurtarır.

Bozoklar ise yaşananların ardından Şevki Reis’in evinde daha fazla kalamayacaklarını anlarlar. Kaçak bir şekilde yollarına devam eden Bozoklar’ı yeni maceralar beklemektedir.

Yeni Gelin dizisi yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. 30 eylül cumartesi akşamı 18.bölüm ile sevenleri karşısında olacak Yeni Gelin dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandığı takdirde sizlerle paylaşacağız.