Yeni Gelin 19.Bölüm Fragmanı Çıktı mı Son Bölüm 7 Ekim Cumartesi

Yeni Gelin 19.Bölüm Fragmanı Çıktı mı Son Bölüm 7 Ekim Cumartesi

246 views

Yeni Gelin 19.Bölüm Fragmanı Çıktı mı Son Bölüm 7 Ekim Cumartesi Show Tv ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan Yeni Gelin dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Dizi 18.bölüm ile 30 eylül cumartesi günü yayınlandı. İşte detaylar..

 

Başrollerinde Tolga Mendi, Jessica May, Mustafa Avkıran, Dağhan Külegeç gibi isimlerin yer aldığı Yeni Gelin dizisinde heyecan 2.sezonuyla devam ediyor. Geçtiğimiz sezon yayınlanan bölümleriyle reytinglerde üst sıralarda yer alan ve izleyenlerinden tam not alan Yeni Gelin dizisi bu hafta 30 eylül cumartesi akşamı 18.bölüm ile ekranlarda oldu.

7 Ekim Cumartesi günü 19.bölüm ile yayınlanacak olan Yeni Gelin dizisinde bu hafta yaşanan gelişmeler şu şekilde;

Yeni Gelin 19.Bölüm Fragmanı Çıktı mı Son Bölüm 7 Ekim Cumartesi

Yeni Gelin dizisinin bu hafta Bozoklar sonunda özgürlüklerine ait oldukları yer olan Adana’ya varırlar. Kalender Ağa’nın konağı bıraktığı gibi değildir ve Müsellim meydanı boş bulduğu gibi ağalık yapmaya başlamıştır.

Bozoklar Kalender Ağa’nın yönetimi tam devralıp huzura kavuşacakken Baran ve Dilan konağa ulaşırlar. Bir süre Bozoklarla yaşayacak olan Dilan ve Baran’ın konakta ne gibi şeyler yaşayacağı da merak konusu olmuştur.

Yeni Gelin dizisi yeni bölümü ile 7 ekim cumartesi günü yayınlanacak. Yeni bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı.