Yeni Gelin Baran Halil İbrahim Kurum Kimdir?

Yeni Gelin Baran Halil İbrahim Kurum Kimdir?

619 views

Yeni Gelin Baran Halil İbrahim Kurum Kimdir? Show Tv ekranlarında yayın hayatına devam eden diziler arasında yer alan Yeni Gelin dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte olmaya devam ediyoruz. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan ve Baran karakterini canlandıran Halil İbrahim Kurum ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Cumartesi akşamlarının sevilen dizileri arasında yer alan dizilerinden olan Yeni Gelin dizisi 16 eylül cumartesi akşamı yeni sezona merhaba dedi. Başrollerinde Mustafa Avkıran, Dağhan Külegeç, Tolga Mendi, Jessica May gibi isimlerin yer aldığı Yeni Gelin dizisinde heyecan devam ediyor.

Yeni sezona oldukça güzel bir bölümle giriş yapan Yeni Gelin dizisinin öne çıkan isimlerinden bir tanesi de Baran karakterini canlandıran Halil İbrahim Kurum oldu. Bizler de sizler için Halil İbrahim Kurum’u yakından tanıdık.

Yeni Gelin Baran Halil İbrahim Kurum Kimdir?

Show Tv ekranlarının sevilen dizilerinden olan Yeni Gelin dizisinde rol alan Halil İbrahim Kurum dizide Bozok aşiretinin ezeli düşmanı olan ve kalbi kırık bir aşiret reisini canlandırıyor.

Adana’da bir çok tiyatro oyununda rol alan Halil İbrahim Kurum’un ilk dizisi olan Yeni Gelin’de Baran karakterini canlandırıyor. İlk dizisi Yeni Gelin olan Halil İbrahim Kurum ile ilgili fazla bir bilgi bulamadık. Yeni bilgiler geldiği takdirde sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.