Yeni Gelin Bella Kimdir Gerçek Adı

Yeni Gelin Bella Kimdir Gerçek Adı

542 views

Yeni Gelin Bella Kimdir Gerçek Adı Show Tv ekranlarının en çok izlenen dizileri arasında yer alan ve her cumartesi akşamı yeni bölümleriyle yayınlanmaya devam eden Yeni Gelin dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan karakterlerinden olan Bella ile ilgili haberimiz sizlerle..

 

Geçtiğimiz sezon yayın hayatına merhaba diyen Yeni Gelin dizisi ile ilgili tüm merak edilenler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Oyuncu kadrosunda Tolga Mendi, Mustafa Avkıran, Dağhan Külegeç, Sema Kekiç, Halil İbrahim Kurum gibi isimlerin yer aldığı Yeni Gelin dizisinde dikkat çeken ve yeni yüzlerden olan Bella karakterini canlandıran isim Jessica May.

Dizinin yabancı gelini Bella karakterini canlandıran Jessica May ile ilgili merak edilenleri sizler için hazırladık. İşte bilgiler;

 

Yeni Gelin Bella Kimdir Gerçek Adı

Jessica May 5 Aralık 1993 tarihinde Paranacity’de dünyaya gelmiştir. 1.75 boyunda olan güzel isim yeşil gözlü ve yay burcudur. Kitap okumayı ve ata binmeyi çok seven Jessica May Biyolojik Bilimler bölümünü kazanır ancak kariyerine model olarak devam eder.

Köpekleri çok seven ve özellikle de sokak köpeklerine elinden geldiğince yardım eden Jessica May’in en büyük hayallerinden bir tanesi de sokak köpeklerinden oluşan bir hayvan çiftliği oluşturmak.

Türkmen Aşireti olan Bozokların konağına gelin olarak giden Bella karakterini canlandıran Jessica May Türkiye’yi çok sevdiğini söylüyor.