Yeni Gelin Bella Kimdir Jessica May Yaşı

Yeni Gelin Bella Kimdir Jessica May Yaşı

453 views

Yeni Gelin Bella Kimdir Jessica May Yaşı Show Tv ekranlarında yayınlanmaya devam eden diziler arasında yer alan Yeni Gelin dizisi yeni sezon ilk bölümü ile 16 Eylül cumartesi akşamı sevenlerinin karşısında oluyor. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan ve Bella karakterini canlandıran Jessica May ile ilgili haberimiz sizlerle..

 

Cumartesi akşamlarının sevilen dizilerinden olan başrollerinde ise Dağhan Külegeç, Mustafa Avkıran, Tolga Mendi gibi isimlerin yer aldığı Yeni Gelin dizisi 16.bölümü ile 16 eylül cumartesi akşamı yayınlanıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan ve yabancı isim olan Jessica May de Bella karakterini canlandırıyor. Ülkemize ve diziye çok çabuk adapte olan Jessica May’i sizler için yakından tanıdık.

Yeni Gelin Bella Kimdir Jessica May Yaşı

Yeni Gelin dizisinin gelini olan Bella karakterine Jessica May hayat veriyor. 5 Aralık 1993 tarihinde dünyaya gelen 24 yaşındaki güzel oyuncu Biyolojik Bilimler Bölümünü kazanmıştır ancak kariyerine model olarak devam etmektedir.

15 yaşına kadar çiftlikte büyüyen Jessica’nın annesi öğretmen babası da çiftçidir. Aslen Brezilyalı olan Jessica May aynı zamanda veterinerlik okuyan bir erkek kardeşi de vardır.

Jessica May dizisinde Tolga Mendi’nin canlandırdığı Hazar ve Jessica May’in canlandırdığı Bella’nın aşk hikayesi İstanbul’dan Adana’ya kadar uzanıyor. Dizi yeni bölümleriyle her cumartesi akşamı saat 20.00’de Show Tv’de!