Yeni Gelin Dede Korkut Kaç Yaşında Kimdir

Yeni Gelin Dede Korkut Kaç Yaşında Kimdir

570 views

Show TV ekranlarına cumartesi akşamları Yeni Gelin dizisinde Dede Korkut isimli karakter kimdir merak konusu oldu. Yeni Gelin dizisinde Dede Korkut karakterini canlandıran oyuncu gerçek hayattaki ismi nedir merak ediliyor. Dede Korkut dizide Kalender Ağa’nın kardeşi rolünde yurtdışında yaşayan bir yaşlı dedeye canlandırıyor. Şehir hayatının sevmeyen oyuncu yabani bir hava içinde hayatını sürdürüyor oldukça Yufka yürekli olan Dede Korkut karakterini Mehmet Yaşar isimli oyuncunun canlandırırken kendisi hakkında merak edilen hayatı ve biyografisi ile ilgili detayları sizler için araştırdık.

Ekranların beğenilen dizisi yeni gelin Show TV ekranlarında yeni bölümü ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yeni Gelin dizisi ne dahil olan Dede Korkut isimli karakteri Mehmet Yaşar isimli oyuncumuz canlandırıyor. Yeni Gelin dizisinde Mehmet Yaşar hakkında hayatı biyografisi ve daha önce oynadığı diziler hangileridir sorusunun yanıtı aranırken dizinin takipleri için biz de Mehmet Yaşar hakkında bilgileri internet üzerinden derlemeye çalıştık.

Mehmet Yaşar kimdir?

Show TV yeni Gelin dizisi Dede Korkut’un en güzel sahneleri ile izleyici karşısına çıkacak. Mehmet Yaşar hakkında yaptığımız araştırmalarda kendisi hakkında geniş bilgilere rastlayamadık. Ekranlarda yeni gördüğümüz Mehmet Yaşar isimli oyuncu ile ilgili gelişmeleri ilerleyen günlerde bilgi aldıkça sizlere aktaracağız bizi takip etmeye devam edin.