Yeni Gelin Dizisi Afet Kimdir Gerçekte Adı Yaşı,Boyu (Ece İrtem)

Yeni Gelin Dizisi Afet Kimdir Gerçekte Adı Yaşı,Boyu (Ece İrtem)

228 views

Televizyon ekranlarının beğenilen dizisi yeni gelin yepyeni bölümleri ile izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. Senaryosu ile izleyicinin dikkatini çekmeyi başaran süreç film’in yapımcılığını üstlendiği Yeni Gelin yeni sezonda ile buluşacak.Senaryosunu Ersoy Güler’in üstlendiği dizide Tolga Mendi Jessicamay gibi ünlü isimler başrollerde yer alıyor. Duygusal komedi türündeki yeni dizinin çekimleri Adana’da devam ediyor.

Ekranların beğenilen dizisi yeni gelin İspanyol güzeli Bella ve Çukurova’nın kavuran gürneşi Aslında büyümüş aşiret çocuğu Hazar Ağa’nın yolların kesişmesinihikâyeolarak ele alıyor.Her ne kadar iki ayrı dünyaların insanları gibi görünseler de aşklarının önüne kimse giremiyor. Bozok Aşireti’nin içerisinde yer alacak olan bu muhteşem hikayede yeni gelini zor günler bekliyor. Yeni Gelin dizisinde afiyet karakterini canlandıran oyuncu gerçek hayatta Ece İrtem kendisi hakkında merak edilen hayatı ve biyografisi sizler için sayfamızda yer almaktadır.

Ece İrtem kimdir?

1991 tarihinde Sivas’ta dünyaya gelen güzel oyuncu Yaşar Üniversitesi Müzik Bölümü Opera Yaşam sanat bölümünden mezun olmuştur. Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde oyunculuk eğitimi aldıktan sonra u alanda ilk oyunculuk deneyimini Kaçak Gelinler dizisi ile 2014 yılında gerçekleştirilmiştir. Başarılı oyuncu Ece İrtem;  O Hayat Benim, Şeref Meselesi ve kertenkele yeniden doğuş dizilerinden olarak kariyerine yeni adımlar atmıştır. Show TV ekranlarında yayınlanan başrollerinde Jessica May ve Tolga Mendinin rol aldığı Yeni Gelin dizisinin kadrosunda yer almakta olup bu dizide afiyet karakterini canlandırmaktadır.Kendisine özel hayatında ve oyunculuk yaşamında başarılar diliyoruz.