Yeni Gelin Dizisi Möhteber (Sema Keçik) Kimdir

Yeni Gelin Dizisi Möhteber (Sema Keçik) Kimdir

274 views

Cumartesi akşamlarına damgasını vuran şehirli ve yabancı bir gelinin Adana’nın bir aşiret ile sırf aşkından dolayı gelişi ve burada gelin olarak yaşadıklarını ele alan Yeni Gelin dizisinde heyecan dolu bir sezon daha izleyicileri bekliyor. 2017-2018 Yeni sezonunda yepyeni bölümleri ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan yeni Gelin’de heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan muhteber karakteri canlandıran isim Sema Keçik oldu ekranların ben direk izlenen dizisi yeni gelin möhteber Sema Keçik Kimdir işte merak edilen konunun detayları sizler için haberimizde..

Ekranların beğenilen dizisi yeni gelin İspanyol güzeli Bella ve Çukurova’nın kavuran güneşi Aslında büyümüş aşiret çocuğu Hazar Ağa’nın yolların kesişmesini hikâye olarak ele alıyor. Her ne kadar iki ayrı dünyaların insanları gibi görünseler de aşklarının önüne kimse giremiyor. Bozok Aşireti’nin içerisinde yer alacak olan bu muhteşem hikayede yeni gelini zor günler bekliyor. Yeni Gelin dizisinde afiyet karakterini canlandıran oyuncu gerçek hayatta Ece İrtem kendisi hakkında merak edilen hayatı ve biyografisi sizler için sayfamızda yer almaktadır.

Sema Keçik kimdir?

1965 tarihinde Ağrı’da dünyaya gelen ünlü oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı bölümü seslerin eğitimini tamamladıktan sonra, İstanbul Devlet Opera ve balesine dansçı olarak neslini devam etti. 2009 yılında ise Bir Bulut Olsam dizisi ile ekranlara adım attı Muhteşem Yüzyıl dizisi ile iyi bir çıkış yakalayan ünlü oyuncu Sema Keçik daha sonra televizyon ekranlarında yayınlanan diziler de Aşk Yeniden ve Paşa Gönlüm gibi yapımlarda yer aldı. Şu an 52 yaşında olan profesyonel oyuncu Mouse 1.74 boyunda olup 77 kilogram ağırlığındadır. Ekranların beğenilerek izlenen Aşk dizisi yeni gelin de haber karakterini canlandıran Sema Keçik kahverengi gözlü olur terazi burcudur Kendisi de oyunculuk ve özel hayatında başarılar diliyoruz.