Yeni Gelin Dizisi Nerede Çekiliyor?

Yeni Gelin Dizisi Nerede Çekiliyor?

377 views

Yeni Gelin Dizisi Nerede Çekiliyor? Show Tv ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan Yeni Gelin dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Yeni Gelin dizisi hakkında en çok merak edilen sorulardan bir tanesi de dizinin nerede çekildiği sorusu oldu. İşte detaylar..

 

Cumartesi akşamlarının sevilen dizileri arasında yer alan başrollerinde ise Jessica May, Tolga Mendi, Mustafa Avkıran, Dağhan Külegeç gibi isimlerin yer aldığı Yeni Gelin dizisi yeni sezona da hızlı bir şekilde merhaba dedi.

Şehirden Bozok konağına gelen yabancı bir gelinin yaşadıklarını ele alan Yeni Gelin dizisi her geçen hafta biraz daha üstüne koyuyor ve reytinglerde yerini daha da sağlamlaştırıyor. Dizi ile ilgili soruların cevabını da sizler için yanıtlamaya devam ediyoruz.

Yeni Gelin dizisi ile ilgili en çok merak edilenlerden bir tanesi de dizinin nerede çekildiği sorusu oldu.

 

Yeni Gelin Dizisi Nerede Çekiliyor?

Jessica May, Tolga Mendi, Mustafa Avkıran, Dağhan Külegeç gibi isimlerin yanı sıra Lale Başar, Sema Keçik, Zeynep Kankonde, Esin Gündoğdu, Yonca Şahinbaş gibi isimlerin yer aldığı Yeni Gelin dizisinin çekimleri genel olarak Adana’da gerçekleşiyor.

Yeni sezon ilk bölümlerinin çekimi için Karadeniz bölgesini tercih eden Yeni Gelin dizisi yeniden Adana’ya geçti ve çekimlerine burada devam ediyor.

Yeni Gelin dizisi her cumartesi akşamı saat 20.00’de Show Tv’de!