Yeni Gelin Dizisi Nerede Çekiliyor?

Yeni Gelin Dizisi Nerede Çekiliyor?

326 views

Yeni Gelin Dizisi Nerede Çekiliyor? Show Tv ekranlarında yayınlanmaya devam eden diziler arasında yer alan Yeni Gelin dizisi ile ilgili merak edilenleri sizlerle birlikte paylaşmaya devam ediyoruz. Yeni sezona merhaba diyen Yeni Gelin dizisinin nerede çekildiği ile ilgili haberimiz sizlerle..

 

Başrollerinde Tolga Mendi, Jessica May, Mustafa Avkıran, Dağhan Külegeç gibi isimlerin yer aldığı ve her bölümü merakla takip edilen Yeni Gelin dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor.

Yeni sezona 16 eylül cumartesi akşamı merhaba diyen ve her bölümü merakla takip edilen Yeni Gelin dizisi ile ilgili merak edilen sorulardan bir tanesi de dizinin nerede çekildiği sorusu oldu. Bizler de sizler için bu sorunun cevabını sizleri için yanıtladık.

Yeni Gelin Dizisi Nerede Çekiliyor?

Hazar ile Bella’nın aşk hikayesini ele alan Yeni Gelin dizisi ile ilgili merak edilenleri aktarmaya devam ediyoruz. Dizi yeni sezona 16 eylül cumartesi akşamı sürpriz gelişmelerle merhaba dedi. Kalender ağa ve ailesi Asiye’nin akrabalarının olduğu Karadeniz’e doğru yola çıktılar.

Sürpriz gelişmelerin yaşandığı Yeni Gelin dizisi ilk sezonunda çekimlerine İstanbul’da başlamış ve ardından Adana’da devam etmiştir. Yeni sezonuna merhaba diyen Yeni Gelin dizisinin yeni sezon çekimleri ise Karadeniz bölgesinde devam etmektedir.

Yeni Gelin dizisi her cumartesi akşamı saat 20.00’de yeni bölümleri ile Show Tv’de!