Yeni Gelin Dizisi Şirin Kim Gerçek Adı Oynadığı Diziler Sevgilisi

Yeni Gelin Dizisi Şirin Kim Gerçek Adı Oynadığı Diziler Sevgilisi

501 views

Televizyon ekranlarının beğenilen dizisi yeni gelin yepyeni bölümleri ile izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. Senaryosu ile izleyicinin dikkatini çekmeyi başaran süreç film’in yapımcılığını üstlendiği Yeni Gelin yeni sezonda ile buluşacak.Senaryosunu Ersoy Güler’in üstlendiği dizide Tolga Mendi Jessica may gibi ünlü isimler başrollerde yer alıyor duygusal komedi türündeki yeni dizinin çekimleri Adana’da devam ediyor.

Ekranların beğenilen dizisi yeni gelin İspanyol güzeli Bella ve Çukurova’nın kavuran gürneşi Aslında büyümüş aşiret çocuğu Hazar Ağa’nın yolların kesişmesini hikâye olarak ele alıyor. Her ne kadar iki ayrı dünyaların insanları gibi görünseler de aşklarının önüne kimse giremiyor. Bozok Aşireti’nin içerisinde yer alacak olan bu muhteşem hikayede yeni gelini zor günler bekliyor. Yeni Gelin dizisinde afiyet karakterini canlandıran oyuncu gerçek hayatta Ece İrtem kendisi hakkında merak edilen hayatı ve biyografisi sizler için sayfamızda yer almaktadır.

Yeni Gelin dizisinde Şirin karakterini canlandıran oyuncu Feride Hilal Akın oldu. Dizi ve sinema oyunculuğu adına daha önce başka yakınlarda adını duymadığımız bu oyuncu hakkında izleyicinin merakını gidermek için bu sayfayı hazırladık. Yeni Gelin dizisinde Şirin karakteri canlandıran Feride Hilal Akın kimdir detayları haberimizde devamında bulabilirsiniz.

Feride Hilal Akın kimdir?

İstanbul’da dünyaya gelen güzel oyuncu birçok Joker parçaları ile adından sıkça söz ettirmiştir çıkışını Burak King şarkısına ait Günah Benim şarkısını yaptığı klasik gitar eşliğinde gerçekleştirilmiştir. Yeni Gelin dizisinde sergileyeceği performansı herkes tarafından merak edilmektedir. Yeni Gelin dizisinin jenerik şarkısı Çok Canlar yakacaksın yorumunu da kendisi üstlenmiştir kahverengi gözlü sarı saçlı olan güzel oyuncumuz özel hayatını gizli yaşamaktadır. Bu nedenle sevgilisi var mı henüz bilemiyoruz İlerleyen zamanlarda kendisi ile ilgili detayları sizlere en doğru şekilde aktarmaya çalışacağız.