Yeni Gelin Gökhan Bozok Kimdir Gerçek Adı

Yeni Gelin Gökhan Bozok Kimdir Gerçek Adı

421 views

Yeni Gelin Gökhan Bozok Kimdir Gerçek Adı Show Tv ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan Yeni Gelin dizisi bu hafta 30 eylül cumartesi günü 18.bölüm ile ekranlarda oluyor. Dizinin karakterlerinden olan Bozok ailesinin göz bebeği Gökhan Bozok askerden dönüyor. Gökhan Bozok karakteri ile ilgili haberimiz sizlerle..

 

Cumartesi akşamlarının en çok izlenen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Yeni Gelin dizisinde yeni gelişmeler yaşanıyor. Şehirli bir genç kızın yeni gelinlik hallerini ve Bozok konağında kocası ile birlikte yaşadıklarını ele alan Yeni Gelin dizisinin bu haftaki bölümünde Bozok ailesinin göz bebeği Gökhan Bozok askerden geri dönüyor.

Diziye dahil olan Gökhan Bozok karakteri ile ilgili henüz net bir bilgiye ulaşamadık. Ulaştığımız takdirde sizlerle paylaşacağız.

 

Yeni Gelin 18.Bölüm Özeti

Konaklarının mühürlenmesinin ardından sonunda özgürlüklerine kavuşan Bozoklar Adana’ya ulaşmıştır. Konaklarına giden Bozok aşiretini bir sürpriz beklemektedir ve bu sürpriz de Kalender Ağa’nın konağının bıraktığı gibi bulamamasıdır.

Meydanı boş bulan Müsellim istediği gibi ağalık yapmaktadır. Bozoklar Kalender’in yönetimi yeniden ele alması ile birlikte huzura kavuşacağını düşünürken Baran ile Dilan’ın konağa gelmesi ile birlikte işler yine değişecektir.

Dilan’ın araya soktuğu fitnelerle birlikte Ferhat, Baran ve Şirin üçlüsüne konak artık dar gelmektedir ve eski düzen kalmamıştır.