Yeni Gelin Hazar Kimdir Kaç Yaşında Gerçek Adı

Yeni Gelin Hazar Kimdir Kaç Yaşında Gerçek Adı

348 views

Yeni Gelin Hazar Kimdir Kaç Yaşında Gerçek Adı Cumartesi akşamlarının keyifle takip edilen yapımlarından olan Yeni Gelin dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan Hazar karakteri ile ilgili haberimiz sizlerle..

 

Geçtiğimiz sezon ortasında Show Tv ekranlarında dizi severlerin karşısında olan ve her bölümü merakla takip edilen Yeni Gelin dizisi ile ilgili bilgileri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan Hazar karakterini canlandıran oyuncu Tolga Mendi.

Bella’yı çok seven ve onunla evlenen Hazar’ın karısı ile birlikte Adana’ya gelmesi ve ailesi karşısında karısı ile birlikte durması ile başlayan hikaye keyifle takip ediliyor. Hazar karakterini canlandıran Tolga Mendi ile ilgili bilgiler şu şekilde;

 

Yeni Gelin Hazar Kimdir Kaç Yaşında Gerçek Adı

Yeni Gelin dizisinin başarılı oyuncusu Tolga Mendi 1993 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Oyunculuk eğitimi alan ve ilk olarak Acı Aşk dizisi ile oyunculuk deneyimi yaşayan Tolga Mendi 1.86 boyunda ve 80 kilo ağırlığındadır.

Sevgilisi olmayan başarılı oyuncunun gözleri kahverengi burcu ise koç burcudur. Tolga Mendi Acı Aşk dizisi ile başlayan oyunculuk  kariyerine başrollerinde Jessica May, Dağhan Külegeç gibi isimlerin yer aldığı Yeni Gelin dizisi ile devam etmektedir.