Yeni Gelin Kamilla Kimdir Lale Başar Biyografi

Yeni Gelin Kamilla Kimdir Lale Başar Biyografi

359 views

Yeni Gelin Kamilla Kimdir Lale Başar Biyografi Show Tv ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Yeni Gelin dizisinden merak edilenler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan ve Kamilla karakterini canlandıran Lale Başar ile ilgili haberimiz sizlerle..

 

Cumartesi akşamlarına damga vuran ve renk katan yapımlar arasında yer alan Yeni Gelin dizisi ile ilgili bilgiler sizlerle birlikte oluyor. Başrollerinde Mustafa Avkıran, Tolga Mendi, Jessica May gibi isimlerin yer aldığı Yeni Gelin dizisinin öne çıkan isimlerinden bir tanesi de Kamilla karakteri ile dizi severlerin karşısında olan Lale Başar oldu.

Dizide Bella’nın annesi Kamilla karakterini canlandıran Lale Başar ile ilgili merak edilenler şu şekilde;

 

Yeni Gelin Kamilla Kimdir Lale Başar Biyografi

Lale Başar 1964 yılında Ordu’da dünyaya gelmiştir. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı tiyatro bölümü mezunu olan Lale Başar Bursa Devlet Tiyatrosu ve Ankara Devlet Tiyatrosunda görev yapmıştır.

Ardından ilk oyunculuk deneyimini 1986 yılında Dudaktan Kalbe dizisi ile yaşayan Lale Başar Aşk Yeniden, Hayat Bazen Tatlıdır, Deniz Yıldızı, Yeni Evli ve daha bir çok dizide yer almıştır.

53 yaşında olan usta oyuncu 1.61 boyunda ve 62 kilo ağırlığındadır. Lale Başar Yeni Gelin dizisinde Kamilla karakterini canlandırmaktadır.