Zahide Yetiş Hamile Mi Çocuğu Mu Olacak?

Zahide Yetiş Hamile Mi Çocuğu Mu Olacak?

553 views

Zahide Yetiş Hamile Mi Çocuğu Mu Olacak? Ülkemizin ünlü sunucuları arasında yer alan ve kendi ismini taşıdığı programı başarıyla sunmaya devam eden Zahide Yetiş ile ilgili son dönemlerin en çok konuşulan konularından bir tanesi de ünlü sunucunun hamile olup olmadığı sorusu oldu. İşte detaylar..

 

Televizyon dünyasının ünlü isimleri arasında yer alan ve hafta içi her gün ekranlarda olmaya devam eden Zahide ile Yetiş Hayata programının sunucusu olan Zahide Yetiş ile ilgili merak edilen soruları cevaplamaya devam ediyoruz.

Son günlerin en çok merak edilen sorularından bir tanesi olan Zahide Yetiş hamile mi sorusunun cevabı şuan için çıkan haberler asılsız gibi duruyor. Ünlü oyuncudan resmi bir açıklama geldiği takdirde sizlerle paylaşacağız.

 

Zahide Yetiş Kimdir?

Zahide Yetiş 1979 yılında Avusturya’da dünyaya gelmiştir. İsminin anlamı Allah’ın emir ve yasaklarına uyan anlamına gelen Zahide Yetiş’in bir kız üç erkek kardeşi bulunmaktadır. Annesi ile babası Zahide Yetiş çok küçükken boşanmıştır.

9 Eylül Üniversitesi Satış Yönetimi ve İşletme bölümünden mezun olan Zahide Yetiş TV8 ekranlarında yayınlanan Kentlerin Dili programının sunumunu gerçekleştirmiştir.

Ülkemizde Türk Site, Gün Başlıyor, İzlenimler gibi programların sunuculuğunu yapan Zahide Yetiş bir kez evlenip boşanmıştır. Zahide Yetiş’in aynı zamanda Dinle! Hayat Sana Fısıldıyor isimli bir de kitabı vardır.