Zahide Yetiş Instagram Hesabı Kullanıcı Adı

Zahide Yetiş Instagram Hesabı Kullanıcı Adı

314 views

Zahide Yetiş Instagram Hesabı Kullanıcı Adı Show TV ekranlarında kendi ismini taşıdığı programını sunan ve ülkemizin ünlü televizyoncuları arasında yer alan Zahide Yetiş ile ilgili tüm merak edilenler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Ünlü sunucunun ınstagram hesabı ile ilgili haberimiz sizlerle..

 

Hafta içi her gün yeni bölümleriyle yayınlanan programını Show Tv ekranlarında sunan Zahide Yetiş gerek güler yüzlü olması, gerek güzelliği, gerek duruşu ve gerek de başarılı televizyonculuk anlayışı ile ülkemizin öne çıkan isimlerinden bir tanesi olmayı başarmış durumda.

Sunduğu programda izleyenlerine çok şey katan ve önemli bilgiler veren Zahide Yetiş ile ilgili merak edilenleri sizler için hazırladık. İşte bilgiler;

 

Zahide Yetiş Instagram Hesabı Kullanıcı Adı

Zahide Yetiş 1979 yılında Avusturya’nın Viyana kentinde dünyaya gelmiştir. Anne tarafı Yunanistan Selanik baba tarafı ise Kütahya’dan İzmir’e göç eden Zahide Yetiş’in  bir kız üç de erkek kardeşi vardır.

Ortaokul ve lise yıllarında güzel konuşma, şiir okuma ve Kompozisyon yarışmalarında sayısız birincilikleri bulunan Zahide Yetiş 9 Eylül Üniversitesi Satış Yönetimi ve İşletme bölümünü bitirmiştir.

TRT ekranlarında belgesel seslendirmesi ile birlikte kariyerine başlangıç yapan Zahide Yetiş Haber Spikeri ve Metin Yazarı olarak da görev yapmıştır.

Ülkemizde sayısı programın sunuculuğunu yapan Zahide Yetiş’i ınstagram hesabı üzerinden takip etmek için zahideyetis kullanıcı adını aratıp rahatlıkla bulabilirsiniz.