Zahide Yetiş Kimden Boşandı Zahide Yetiş Kimdir?

Zahide Yetiş Kimden Boşandı Zahide Yetiş Kimdir?

514 views

Zahide Yetiş Kimden Boşandı Zahide Yetiş Kimdir? Ülkemizin sevilen isimleri arasında yer alan Zahide Yetiş ile ilgili merak edilenleri sizlerle birlikte paylaşmaya devam ediyoruz. Zahide Yetiş’in kimden boşandığı sorusunun cevabı sizlerle..

 

Show Tv ekranlarında yayınlanmaya devam eden Zahide Yetiş ile programının sunucusu Zahide Yetiş ile ilgili merak edilenler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Ülkemizin ünlü ve başarılı televizyoncuları arasında yer alan Zahide Yetiş Cem Arısoy ile dünya evine girmişti.

Muhteşem sunumu ile hafta içi her gün Show Tv ekranlarında programını sunmaya devam eden Zahide Yetiş ile ilgili bilgiler şu şekilde;

 

Zahide Yetiş Kimden Boşandı Zahide Yetiş Kimdir?

1979 yılında Viyana’da dünyaya gelen Zahide Yetiş sunuculuk yapmaktadır. Anne tarafı Yunanistan Selanik olan Zahide Yetiş’in baba tarafı Kütahya’dan İzmir’e gelmiştir. Bir kız üç erkek kardeşi olan Zahide Yetiş İzmir’de büyümüştür.

9 Eylül Üniversitesi Satış Yönetimi ve İşletme bölümünü bitiren Zahide Yetiş çocukluk yıllarında TRT’de belgesel seslendirmesi ile birlikte televizyonculuk hayatını başlatmıştır.

Kentlerin Dili programı ile Türkiye’yi dolaşan ve 25 ayrı şehri gezen Zahide Yetiş Diksiyon Güzel Konuşma ve Artikülasyon dersleri vermiştir. İş hayatında çok başarılı olan Zahide Yetiş 2009 yılında sunduğu Doktorum programı ile tanınmıştır. Zahide Yetiş 2014 yılında Cem Arısoy ile evlenmiştir.