Zuhal Topal Yeni Sezonda Hangi Programı Sunacak?

Zuhal Topal Yeni Sezonda Hangi Programı Sunacak?

145 views

Zuhal Topal Yeni Sezonda Hangi Programı Sunacak? Ülkemizin ünlü isimleri arasında yer alan ve son olarak Zuhal Topal’la izdivaç programını sunan Zuhal Topal’ın yeni sezonda hangi formatta program sunacağı sorusunun cevabını sizler için yanıtlamaya çalıştık. İşte detaylar..

 

RTÜK tarafından alınan karar ile birlikte yeni sezonda izdivaç programlarının yayınlanmayacağı ve kanallardaki yerini almayacağı açıklanmıştı. Esra Erol, Seda Sayan gibi isimlerin yanı sıra Zuhal Topal’ın da yeni sezonda ne yapacağı merak edilenler arasındaydı.

Son olarak Star Tv ekranlarında Zuhal Topal’la izdivaç programını sunan ve ekranların sevilen yüzlerinden olan Zuhal Topal’ın yeni sezonda hangi programı sunacağı merak ediliyordu.

Zuhal Topal Yeni Sezonda Hangi Programı Sunacak?

İzdivaç programlarının kaldırılmasıyla ilgili açıklamalarda bulunan Zuhal Topal iki yıldan beri yaşadıklarını kelimelerle ifade edemeyeceğini ve üzgün olduğunu belirtti. İzdivaç programları arasında en az cezanın kendi programının aldığını belirten Zuhal Topal kararlara saygı duymak zorunda olduğunu da sözlerine ekledi.

Sadece sunucu olduğunu ve eşinin de yapımcılık da yapmadığını belirten Zuhal Topal asıl mesleği olan oyunculuğa da geri dönüş yapabileceğinin sinyallerini böylelikle vermiş oldu.

Yeni sezonda hangi programı sunacağı hangi projede yer alacağı merak edilen Zuhal Topal’ın şimdilik herhangi bir kanal veya programla anlaşması bulunmuyor. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.