Zuhal Topal’la Birkan Key Kimdir Neden Tutuklandı?

Zuhal Topal’la Birkan Key Kimdir Neden Tutuklandı?

199 views

Zuhal Topal’la Birkan Key Kimdir Neden Tutuklandı? Son dönemlerin en çok tartışılan formatlarından olan evlilik programlarının başında gelen Zuhal Topal’la programında yer alan ve locanın önde gelen isimlerinden olan Birkan Key tutuklandı. İşte haberimizin detayları..

 

Son dönemlerde büyük tartışma konusu olan ve RTÜK tarafından kaldırılan evlilik programlarının başında Zuhal Topal’la izdivaç programı geliyordu. İzlenme rekorları kıran Zuhal Topal’la izdivaç programının öne çıkan isimlerinden olan Birkan Key şok bir şekilde tutuklandı.

Daha önce de bir gelin adayı ile yatakta görüntüleri çıkan Birkan Key şimdi de yapılan operasyon ile tutuklandı. Peki Birkan Key neden tutuklandı sizler için hazırladık.

 

Zuhal Topal’la Birkan Key Kimdir Neden Tutuklandı?

Birkan Key son günlerin en çok tartışılan adamlarından olan   Birkan Key 1992 yılında dünyaya gelmiştir. 25 yaşında olan ve Zuhal Topal’la izdivaç programında tanıdığımız Birkan Key’i Adana’da güvenlik görevlisi olarak çalışıyordu.

Son günlere bomba gibi düşen haberde Birkan Key’in fuhuş operasyonunda yakalandığı gerçeği ortaya çıktı. Escort sitesi çete elemanlarına yönelik yapılan operasyonda gelen bir çok şikayetin ardından bir çok isim tutuklandı. Aralarında Birkan Key’in de bulunduğu tutuklular fuhuş yaptırdığı gerekçesi ile tutuklandı.