Adını Sen Koy Hande Cömertler Yaşı,Boyu,Kilosu

Adını Sen Koy Hande Cömertler Yaşı,Boyu,Kilosu

571 views

Televizyon ekranlarının beğenilen dizisi Adını Sen Koy yeni sezon için hazırlıklarını sürdürürken diziye yeni oyuncular katılmaya devam ediyor. Ülke genelinde ve yurt dışında iyi bir takipçi sayısına ulaşmış olan Adını Sen Koy dizisi yeni sezonda Star TV ekranlarında yayınlanacak Adını Sen Koy dizisinde sabah karakteri ile karşımıza çıkacak olan oyuncu Hande Cömertler oldu. Cömertler kimdir hayatı ve biyografisi hakkında merak edilen bilgileri sizler için hazırladık.

Hepinizin bildiği üzere Adını Sen Koy dizisi daha önce TRT 1 ekranlarında yayınlanıyordu dizi yeni kanalına yeni sezonda iyi bir senaryo ile geçmeye hazırlanıyor. Ekranı gelmek için gün sayan Adını Sen Koy isimli dizinin yeni oyuncuları kimler merak konusu oldu diziye yeni katılan karakterlerden birisi de sabah oldu. Sabah karakteri kimdir nasıl birisi olarak karşımıza çıkacak detayları sizin için hazırladık.

Adını Sen Koy dizisi yeni oyuncusu Sabah kimdir sorusunun yanına gelecek olursak sabah karakterini canlandıran isim Hande Cömertler oldu.

 Hande Cömertler kimdir?

1996 tarihinde dünyaya gözlerini açar güzel oyuncumuz 21 yaşındadır. 1.67 boyunda olup 56 kilogram ağırlığındadır hem modellik hem de oyunculuk ile ilgilenen Cömertler,  dizide güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Oyunculuktaki profesyonelliği ile Fiziği de dikkatleri üzerine toplayan güzel oyuncu Adını Sen Koy dizisinde sabah karakterini canlandıracak ve dizinin emlakçı bayana olarak karşımıza çıkacak. Diziden Mehtap karakterin ayrılmasının ardından yeni bir isim dahil olacağı söyleniyordu. Sabah karakterini canlandıracak olan hacılar oyuncularımız arasında yer alıyor. Daha önce kendisine tiyatro ve reklamlarda izlediğimiz güzel oyuncu ya oyunculuk hayatında başarılar diliyoruz.