Adını Sen Koy Nerede Çekiliyor?Yeni Konak Hangi Mahallede?

Adını Sen Koy Nerede Çekiliyor?Yeni Konak Hangi Mahallede?

501 views

TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan Adını Sen Koy dizisinin çekimleri nerede yapılıyor merak konusu oldu. Dizinin fragmanı yayınlanır yayınlanmaz dizinin muhteşem Konağı’nın nerede olduğu mahallesi semti hakkında tek tek sorular gelmeye başladı. Adını Sen Koy dizisinde Konak’ın tam adresi sahnelerin geçtiği mahalle hakkında bilgileri sizler için araştırdık.

TRT1 ekranlarında beğenilen günlük dizi Adını Sen Koy 19 Eylül Pazartesi akşamı izleyiciyle buluştu. Her akşam saat 17. 00 da yayınlanacak yüz için takipçileri heyecanla bekliyor Adını Sen Koy dizisi nerede çekildi ile ilgili meraklı bekleyiş devam ederken detayları sizler için araştırdık. Dizinin başrollerinde Ömer ve Zehra karakterleri bulunuyor. Ömer dizide kanser hastalığına düşen kız kardeşlik mutlu olması için bir anda kendisini evlilik oyunun içinde bulur kendisi ile zıt karakterdeki ve farklı bir dünyaya ait olan Zehra ile evlenmek zorunda kalır. Ancak İlerleyen zamanlarda bu birliktelik aşka dönüşür. Kardeşinin tedavisi için 6 aylık bir sözleşme ile Zehra ile yollarını birleştirir. Evdeki hesap çarşıya uymaz Zehra ile Ömer arasında birçok serüven geçer.

Adını Sen Koy dizisi için çekim seti nereye kuruldu merak ediliyor. Adını Sen Koy dizisinde herkesin hayran kaldığı Konak hangi semtte hangi mahallede merak edilirken işte o Sırlar Adası sizler için sayfamızda .

Adını Sen Koy dizisinin çekildiği yer İstanbul Pendik nedir tam adresine bakacak olursak Kaynarca Mahallesi Ankara Caddesi No 246 olarak geçmektedir. Dizinin geçtiğimiz bölümleri bu sokakta bulunan Konak’ta gerçekleştirildi bir diğer sahnelerde de uzaklaşmış bir Konağın içerisinde ayrı bir yere set kurulmuştur. Zehra’nın evi ise Kartal semtinde bulunmaktadır.