Alişan Instagram Hesabı Nedir Kullanıcı Adı

Alişan Instagram Hesabı Nedir Kullanıcı Adı

424 views

Alişan Instagram Hesabı Nedir Kullanıcı Adı

Alişan Instagram Hesabı Nedir Kullanıcı Adı Ülkemizin ünlü isimleri arasında yer alan ve son dönemlerde Esra Erol’un kardeşi Eda Erol ile olan ilişkisi ile de gündeme gelen Alişan ile ilgili merak edilen bilgiler ve haberimizin detayları sizlerle..

 

Ülkemizin sevilen isimleri arasında yer alan ve seslendirdiği parçalarla gönüllere taht kuran Alişan le ilgili merak edilenleri sizlerle birlikte paylaşmaya devam ediyoruz. Esra Erol’un kardeşi Eda Erol ile dünya evine girme hazırlığı yaparken karşılıklı olarak ayrıldığını açıklayan Alişan’ı instagramdan takip etmek için  @alisanofficial kullanıcı adını kullanabilirsiniz.

 

Alişan Kimdir?

Alişan 19 Haziran 1976 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Ses sanatçısı ve dizi oyuncusu olan Alişan ikizler burcudur. 41 yaşında olan Alişan 1998 yılında yayınlanan Aynalı Tahir isimli dizide rol almıştır.

Uzun bir zaman ardından Nisan 2007’de çıkardığı Kimselere Güvenemem albümü ile müzik piyasasına geri dönüş yapan ve seslendirdiği parçalarla gönüllere taht kuran Alişan 2004 yılında Show Tv ekranlarında yayınlanan Cennet Mahallesi isimli dizide  canlandırdığı karakter ile büyük beğeni toplamıştır.

30 Haziran 2017 tarihinde Esra Erol’un kardeşi Eda Erol ile nişanlanan Alişan 2017 yılının Kasım ayında evleneceklerini duyurdu ancak Alişan 2017 Eylül ayında Eda Erol ile karşılıklı olarak ayrıldıklarını açıkladı.