Elif Dizisinin Yeni Oyuncusu Eda Erol Hakkında Duymak İstedikleriniz

Elif Dizisinin Yeni Oyuncusu Eda Erol Hakkında Duymak İstedikleriniz

321 views

Kanal D ekranlarının beğenilen dizisi Elif yepyeni bölümleri ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 2017-2018 sezonunda yeni bölümleri ile izleyiciyi ekran başına kilitleyecek olan Elif dizisi oyuncularından birisi de Esra Erol’un kız kardeşi Eda Erol oldu dizide Sitare karakterini canlandıracak olan Eda Erol hakkında merak edilen bilgilerin sizler için araştırdık. Eda Erol kimdir hayatı ve biyografisi hakkında detaylı öğrenmek istiyorsanız yazının devamını okumanızı tavsiye ediyoruz.

2014 yılında ilk Kanal 7 ekranlarında günlük yayınlanmaya başlayan Elif dizisi 3 sezondur rakiplerine fark atarak reyting rekorları kırmayı başardı. Elif dizisi son günlerde kadrosuna yeni bir ismi daha davet etti. Esra Erol’un kızkardeşi olan Eda Erol geçtiğimiz hafta diziye Sitare karakterini canlandırmak üzere katıldı. Kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi Başaran Eda Erol oyunculuk adına gelecek vaat eden isimler arasında yer alıyor.

Esra Erol sosyal medya hesabından kız kardeşinin dizide rol alacağını duyurdu. Esra Erol paylaşımının altına yepyeni bir yolculuk yeni bir dizi Yolun açık olsun Cümlelerini yazdı.

Eda Erol kimdir?

1986 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi Sinoplu bir annenin ve göçmen bir babanın dört kızı. Babası emekli polis ünlü evlilik programı sunucusu Esra Erol’un kız kardeşidir. Neşe Erberk ajansına bağlı olarak mankenlik yapmaktadır Afyon Kocatepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı çalgılar bölümünden mezun olmuştur. 2 yıl tiyatro eğitimi aldıktan sonra 2014 yılında Stajyer Mafya isimli filmde ilk oyunculuk deneyimini gerçekleştirdi. Eda Erol, 163 cm 56 kg ölçülerinde kumral ela gözlüdür. Feridun Fikret Ajans’a kayıtlı oyunculardan biri olan Eda Erol, 3Mota ( Ümit Çırak Modern Oyunculuk Teknikleri Atölyesi ) ‘da çeşitli tiyatro oyunlarında da yer almıştır. şimdi ne de kendisini Elif isimli dizide Sitare karakterini canlandırırken izleyeceğiz.