Esra Erol Instagram Hesabı Kullanıcı Adı

Esra Erol Instagram Hesabı Kullanıcı Adı

286 views

Esra Erol Instagram Hesabı Kullanıcı Adı ATV ekranlarında yayınlanmaya devam eden Esra Erol’da programının sunucusu olan Esra Erol ile ilgili merak edilenlerin hepsi sizlerle birlikte oluyor. Esra Erol’un sosyal medya hesaplarından olan ınstagram hesabı ile ilgili haberimiz sizlerle..

 

Hafta içi  her gün ekranlarda olan ve her bölümü merakla takip edilen Esra Erol’da programının sunucusu olan Esra Erol şüphesiz ülkemizde işini layığı ile yapan isimler arasında geliyor. 9 sene boyunca izdivaç programı yapan ve RTÜK tarafından alınan karar ile birlikte format değiştiren Esra Erol şimdilerde kendi ismini taşıdığı Esra Erol’da programının sunumunu gerçekleştiriyor.

Flash Tv ile başlayan izdivaç programı serüvenini ATV ekranlarında sonlandıran Esra Erol şimdilerde ise gündüz kuşağı olan bir reality programını sunuyor.

 

Bitmek üzere olan evliliklerin bitmemesi için çaba sarf eden ve her iki tarafı dinleyerek çözüm üretmeye çalışan, önemli vakaları ele alan ve yıllardır hasret çekenleri kavuşturan Esra Erol yeni formatı ile de reytinglerde üst sıralarda yer alıyor.

35 yaşında olan ve Ali Özbir ile 7 yıllık bir evliliği bulunan Esra Erol’un 2 tane erkek evladı bulunuyor. Esra Erol’da programının sunumunu devam ettiren Esra Erol’a instagram hesabı üzerinden de ulaşabilirsiniz. Instagram içerisinde esraerol kullanıcı adını yazarak Esra Erol’u rahatlıkla takip edebilirsiniz.