Esra Erol Seda Avcı Kimdir

Esra Erol Seda Avcı Kimdir

342 views

Esra Erol Seda Avcı Kimdir ATV ekranlarının fenomen programları arasında yer alan Esra Erol ile ilgili gelişmeleri gün gün sizlerle birlikte paylaşmaya devam ediyoruz. Programın öne çıkan detaylarından olan ve sürekli gündemde yer alan Seda Avcı ile ilgili haberimiz sizlerle..

 

Hafta içi her gün ekranlarda olmaya devam eden ve Esra Erol’un sunumuyla gerçekleşen Esra Erol’da programının en çok konularından bir tanesi de kendini Caroline olarak tanıtan Seda Avcı ile kuaför Murat’ın evliliğinde yaşananlar olmuştu.

Sezon başından bu yana konuşulan bu evlilikte kendini ünlü bir iş adamının kızı olarak tanıtan ve Esra Erol’un kuaförü olan Murat ile evlenen Seda Avcı’nın daha sonra bu konularda yalan söylediği ortaya çıkmıştı.

Gerçek ismi Seda Avcı olan Karolin ile evlenen Murat ise çocuklarının kendisinden olmadığı konusuna iddiası olmuştu. Seda Avcı’nın yakın arkadaşları arasında yer alan Yasemin Hanım da canlı yayına bağlanmış ve Seda Avcı’nın evlenmeden önce hamilelik testi kullandığını açıkladı.

 

Bu açıklamanın ardından Seda Avcı da çocuğun kuaför Murat’ın değil bir dönem Kısmetse Olur’da yer alan Murat Özbostan’dan olduğunu açıklamıştı. Bu iddialar üzerine de Özbostan canlı yayına bağlanmış ve bunları reddetmişti.

Esra Erol’da programı hafta içi her gün saat 16.20’de ATV’de!