Esra Erol’un eşi Ali Özbir Kaç Yaşında?

Esra Erol’un eşi Ali Özbir Kaç Yaşında?

517 views

Esra Erol’un eşi Ali Özbir Kaç Yaşında? ATV ekranlarında yayınlanmaya devam eden Esra Erol’da programının sunumunu üstlenen Esra Erol’un eşi Ali Özbir ile ilgili merak edilen sorulardan bir tanesi de kaç yaşında olduğu sorusu oldu. İşte detaylar..

 

Uzun yıllar boyunca izdivaç programı yapan ve 2017-2018 yayın döneminde format değiştiren Esra Erol ile ilgili merak edilenleri sizlerle birlikte paylaşmaya devam ediyor. Esra Erol’un eşi Ali Özbir hakkında merak edilenleri ve kişisel bilgileri sizler için hazırladık.

 

Esra Erol’un eşi Ali Özbir Kaç Yaşında?

Ülkemizin sevilen isimleri arasında yer alan ve kendine has sunum tarzıyla kısa süre içerisinde gönüllere taht kurmuş bir isim olan Esra Erol uzun bir dönemdir Ali Özbir ile evli. Mutlu bir beraberliği olan Esra Erol’un 2 tane erkek evladı var.

Esra Erol ile evli olan Ali Özbir bir dönem mafya babası olan ve lakabı kürt olan İdris Özbir’in oğludur. Yurt dışında turizm otelcilik okuyan Ali Özbir’in müzik şirketi vardır ve yapımcıdır. İş dünyasında isminden fazlasıyla söz ettiren Ali Özbir baba tarafından Karslıdır.

Yaşı hakkında net bir bilgi edinemediğimiz Ali Özbir’in 40-45 arası yaşlarında olduğu tahmin ediliyor. 2010 yılında Esra Erol ile dünya evine giren Ali Özbir’in 7 yıldır mutlulukla süren bir evliliği bulunmakta. Ali Özbir aynı zamanda ATV’de yayınlanan programların yapımcılığını da yapıyor.