Esra Erol’un Kaç Kardeşi Var Kardeşleri Kimdir İsimleri

Esra Erol’un Kaç Kardeşi Var Kardeşleri Kimdir İsimleri

697 views

Esra Erol’un Kaç Kardeşi Var Kardeşleri Kimdir İsimleri Ülkemizin ünlü isimleri arasında yer alan uzun yıllar boyunca izdivaç programı sunduktan sonra yeni bir formatla sevenlerinin karşısına çıkan Esra Erol ile ilgili merak edilenler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Esra Erol’un kaç kardeşi var ve kardeşleri kimler sorusunun cevabını sizler için hazırladık. İşte detaylar..

 

Hafta içi her gün ATV ekranlarında yayınlanmaya devam eden Esra Erol’da programı ile sunuculuk yapan ve ülkemizin öne çıkan isimleri arasında yer alan Esra Erol ile ilgili tüm merak edilenler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor.

Son dönemlerde en çok konuşulan konularından bir tanesi Esra Erol’un Alişan ile olan ilişkisi ve nişanının bozularak ayrılması olmuştu. Esra Erol’un kardeşi Eda Erol ile Alişan’ın evlilik yolunda ayrılması magazin gündeminin en çok konuşulan konularından bir tanesi olmuştu.

Flash Tv’de başlayan izdivaç programı serüveninde uzun yıllar boyunca ekranlarda kalan ancak RTÜK tarafından alınan karar ile izdivaç programlarının yayından kaldırılması ile farklı bir formata geçen Esra Erol’un kardeşlerini sizler için yakından tanıdık.

Esra Erol’un Kaç Kardeşi Var Kardeşleri Kimdir İsimleri

Ülkemizin ünlü ve sevilen isimleri arasında yer alan Esra Erol’un 4 kardeşi vardır. 5 kız kardeş olan Erol kardeşlerin isimleri ise Eda Erol, Filiz Erol, Pervin Erol ve Bihter Erol’dur. Esra Erol’un kardeşi Eda Erol Alişan ile nişanlanmış ancak daha sonra karşılıklı olarak anlaşarak ayrılmışlardı.