Fazilet Hanım ve Kızları 15.Bölüm Fragmanı 23 Eylül Cumartesi

Fazilet Hanım ve Kızları 15.Bölüm Fragmanı 23 Eylül Cumartesi

316 views

Fazilet Hanım ve Kızları 15.Bölüm Fragmanı 23 Eylül Cumartesi Star Tv ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Yeni sezona 14.bölüm ile merhaba diyen Fazilet Hanım ve Kızları dizisinden bilgiler sizlerle..

 

İlk bölümü ile 25 Mart 2017 tarihinde yayınlanan ve geçtiğimiz sezonun hızlı dizileri arasında yer alan Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde heyecan sürüyor. Haziran ayında sezon finali yapan ve yeni sezonda sevenlerinin karşısında olacak Fazilet Hanım ve Kızları dizisi 14.bölüm ile 16 Eylül Cumartesi akşamı yayınlandı.

Yeni bölümü ile sevenlerini ekran başına kilitleyen Fazilet Hanım ve Kızları dizisi her cumartesi akşamı saat 20.00’de Star Tv’de yayınlanacak.

Fazilet Hanım ve Kızları 15.Bölüm Fragmanı 23 Eylül Cumartesi

Fazilet Hanım ve Kızları dizisi son bölümünde kendini bir anda ağır bir yüzleşme içerisinde bulan Hazan hayatının en gurur kırıcı gecesinin mimarının Sinan olduğunu öğrenmiştir. Hazan ortaya çıkan gerçek ile birlikte kalbinin paramparça olduğunu görür ve bu durum Sinan içinde yıkıcı bir durumdur.

Sinan pişmanlık ve suçluluk duygusu içerisinde hayatında ilk kez doğru olanı seçerken Hazan ise kaçmayı tercih eden taraf olmuştur. Yağız’ın attığı sürpriz bir adım Hazan için tüm yolları Egemen kardeşlere çıkartır.