Fazilet Hanım ve Kızları Afra Saraçoğlu Kimdir Kaç Yaşında?

Fazilet Hanım ve Kızları Afra Saraçoğlu Kimdir Kaç Yaşında?

426 views

Fazilet Hanım ve Kızları Afra Saraçoğlu Kimdir Kaç Yaşında? Star Tv ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan Fazilet Hanım ve Kızları dizisi yeni sezon ilk bölümü ile 16 Eylül cumartesi günü sevenlerinin karşısında oluyor. Dizinin oyuncu kadrosunda yer Afra Saraçoğlu ile ilgili haberimizin detayları sizlerle..

 

Oyuncu kadrosunda birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı ve her bölümü merakla takip edilen Fazilet Hanım ve Kızları dizisi 14.bölümü ile 16 Eylül cumartesi akşamı sevenlerinin karşısına çıkıyor.

Heyecanla beklenen bölümünün yanı sıra bizler de sizler için dizinin oyuncu kadrosunda yer alan isimleri yakından tanımaya devam ediyoruz. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan Afra Saraçoğlu da bu isimlerden bir tanesi olarak öne çıkıyor.

 

Fazilet Hanım ve Kızları Afra Saraçoğlu Kimdir Kaç Yaşında?

Afra Saraçoğlu 2 Aralık 1997 tarihinde dünyaya gelmiştir. Model ve oyunculuk yapan Afra Saraçoğlu 20 yaşındadır ve yay burcudur. Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde eğitim öğretim hayatına devam eden genç oyuncu henüz kariyerinin başında olmasına rağmen bir çok tanıtım ve defilede yer almıştır.

Adriana Lima’ya olan benzerliği ile de ön plana çıkan ve 2016 yılında başrollerinde Özcan Deniz ve Nurgül Yeşilçay’ın rol aldığı İkinci Şans filminde de rol alan Afra Saraçoğlu 2017 yılında Kötü Çocuk isimli filmde de oynamıştır.

2017 yılında Star Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde Ece Çamkıran karakterini canlandıran başarılı ve güzel oyuncu Afra Saraçoğlu’nun ülkemizin gelecek vaad eden isimlerinden bir tanesi olduğunu da belirtelim.