Hasan Berkay Esra Erol Berkay Babasını Buldu!

Hasan Berkay Esra Erol Berkay Babasını Buldu!

323 views

Hasan Berkay Esra Erol Berkay Babasını Buldu! ATV ekranlarının fenomen programları arasında yer alan ve her gün birbirinden ilgi çekici konuları ile yayınlanmaya devam ediyor. Esra Erol’a gelen ve ailesini arayan Hasan Berkay’ın son durumu ile ilgili haberimiz sizlerle..

 

Hafta içi her gün yeni bölümleriyle ekranlarda olmaya devam eden ve her bölümü reytinglerde üst sıralarda yer alan Esra Erol’da programından bilgileri aktarmaya devam ediyoruz. Esra Erol’un sunumuyla gerçekleşen programa başvuran isimlerden bir tanesi de Hasan Berkay Sezgin olmuştu.

12 Eylül 2017 Salı günü yayınlanan programda Hasan Berkay Sezgin’in hikayesi oldukça acıklı. İkiz dünyaya gelen ve ikizi ile farklı farklı ailelere evlatlık olarak verilen Hasan Berkay Sezgin ailesini bulmak için başvurduğu Esra Erol’da programında babasına ulaştı!

 

4 ay önce annesi vefat eden Hasan Berkay Sezgin 34 yaşında. Gerçek ailesini arayan Sezgin Mersin’de dünyaya gelmiştir. Babası canlı yayına bağlanan Sezgin’in babası ile olan telefon konuşması ise oldukça duygu doluydu.

18 yaşındayken kardeşi olduğunu öğrenen Hasan Berkay Sezgin kardeşi ile kardeş gibi değil komşu çocukları gibi yetiştiklerini açıklaması herkesi şaşırmıştı. Hasan Berkay Sezgin’in babasını bulmasının ardından babası Sezgin’den af dilemişti.

Esra Erol’da programı yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 16.20’de ATV’de!