Kördüğüm 79.Bölüm 24 Ekim Salı Tapasya’dan Gerçeklere Duvar

Kördüğüm 79.Bölüm 24 Ekim Salı Tapasya’dan Gerçeklere Duvar

371 views

Kördüğüm 79.Bölüm 24 Ekim Salı Tapasya’dan Gerçeklere Duvar Kanal 7 ekranlarının en çok izlenen dizileri arasında yer alan Kördüğüm dizisinde heyecan devam ediyor. Dizi 79.bölüm ile 24 ekim Salı günü yayınlanacak. Dizi ile ilgili haberimizin detayları sizlerle..

 

Haftanın her günü Kanal 7 ekranlarında olan Hint dizilerinden Kördüğüm dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerin huzurunda olmaya devam ediyor. Aynı çatı altında farklı hayatları yaşamaya devam eden İçça ile Tapasya’nın hikayesini ele alan Kördüğüm dizisi 79.bölüm ile 24 ekim Salı günü yayınlanacak.

Birbirinden önemli gelişmelerin yaşandığı Kördüğüm dizisinin son bölümünde yaşanan gelişmeler şu şekilde;

 

Kördüğüm 79.Bölüm 24 Ekim Salı Tapasya’dan Gerçeklere Duvar

Kördüğüm dizisinin son bölümünde Tapasya herkesin İçça’yı sevmesinden sonra rahatsız olsa da bunu gizlemeye çalışır ancak ona zarar vermeyi de ihmal etmez. İçça’nın Veer ile yaşadığı her şeyi mektup Tapasya’nın eline geçer.

Tapasya İçça ile Vanş evlenene kadar saklı kalması gereken sırların korunması için planlar yapar. Tören için hazırlıklarına devam eden İçça bir anda elinde mektupla gelen Vanş’ı görünce korkar ve İçça ise beklenmedik bir şekilde iyi davranan Vanş’ın tavırlarına ise anlam verememektedir.

Kördüğüm dizisi haftanın her günü saat 16.10’da Kanal 7’de!