Kördüğüm Uttaran Final Ne Zaman Bitiyor?

Kördüğüm Uttaran Final Ne Zaman Bitiyor?

1.008 views

Kördüğüm Uttaran Final Ne Zaman Bitiyor? Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam eden Hint dizilerinden olan Kördüğüm dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Kördüğüm dizisi final ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Her bölümü büyük bir merakla takip edilen Kördüğüm dizisi ülkesi Hindistan’da Uttaran ismiyle 2008-2015 yılları arasında yayınlandı. Ülkesinde Colors Tv’de yayınlanan ve reytinglerde üst sıralarda yer alan Kördüğüm dizisi ile ilgili en çok merak edilenlerden bir tanesi de dizinin ne zaman final yapacağı sorusu oldu.

İçça ile Tapasya’nın aynı çatı altında farklı hayatları yaşadığı Kördüğüm dizisi şuana kadar 35 bölümü geçik yayınladı ve çok beğenildi.

 

Kördüğüm Uttaran Final Ne Zaman Bitiyor?

İlk bölümü ile 7 Ağustos tarihinde ekranlarda olan Kördüğüm dizisi küçüklükten beri aynı evde yaşayan ve iki iyi arkadaş olan İçça ile Tapasya’nın hikayesini ele alıyor.

Kördüğüm dizisi yani orijinal adıyla Uttaran dizisi ülkesinde 1549 bölüm yayınlandı. Hindistan’da diziler genel olarak 20 dakika yayınlanıyor. Ülkemizde ise 4 bölüm birleştirilerek 80 dakika yayınlanıyor.

Hesaplama yaptığımız zaman 300 küsür bölüm yayınlanması bekleniyor. Kördüğüm dizisinin final bölümünde ise dizinin ana karakterlerinden olan ve Tapasya’nın yakın arkadaşı olan İçça’nın ölmesi bekleniyor. Kördüğüm dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.