Meryem Dizisi Sevinç Kimdir

Meryem Dizisi Sevinç Kimdir

330 views

Meryem Dizisi Sevinç Kimdir. Meryem dizisi yeni sezonun sevilen ve yeni bölümleri de merakla beklenen dizilerinden biri. Sevilen dizi Meryem her hafta yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yerini almaya devam ediyor. Kanal D sevilen dizilerinden Meryem ile ilgili gelişmeler ve detaylar haberimizde sizlerle olmaya devam edecek. İşte Detaylar.

Meryem Dizisi Sevinç Kimdir

Meryem Dizisi Sevinç Kimdir

Yeni sezonun reyting rekortmeni olan dizi yeni bölümleri ile zirvesini koruyor ve yeni sezonun beğenilerek izlenen dizileri arasında isminin sabitleyerek ekranlardaki macerasına devam ediyor. Sevilen dizi Meryem her hafta yeni bölümü ile ekranlarda yer almaya devam edecek. Sevinç karakteri diziye ilk veda eden isim sevinç dizide Savaş’ ın nişanlısı rolündeydi ve vefatı karnındaki bebek ile birlikte gerçekleşti. 

Yayınlanan yeni bölümde Güçlü Meryem ile Savaş arasındaki yakınlaşmayı fark ediyor ve Sevinç karakteri yani Savaş’ ın ilk bölümde vefat eden sevgilisine baktığı gibi Meryem’ e de o şekilde baktığını iddia ediyor. Yayınlanan yeni bölümde ikili arasında aşk kıvılcımları başlıyor ve yeni bölümlerde bol bol güzel aşk sahnesi izleyeceğiz gibi görünüyor. Meryem dizisi yeni sezonda da ekranlarda yeni bölümleri ile beğenilerek izlenmeye devam ediyor. Sevilen dizi Çarşamba günleri saat 20.00 de Kanal D ekranlarında yer almaya devam edecek. Meryem dizisi gelişmeleri için takipte kalın.