Müge Anlı Ahmet Çam Cezası Ne Oldu?

Müge Anlı Ahmet Çam Cezası Ne Oldu?

511 views

Müge Anlı Ahmet Çam Cezası Ne Oldu? ATV ekranlarının beğeni ile takip edilen programları arasında yer alan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı ile ilgili merak edilenleri sizlerle birlikte paylaşmaya devam ediyoruz. Müge Anlı ile Tatlı Sert Programında merak edilen isimlerden olan Ahmet Çam ile ilgili haberimiz sizlerle..

 

Hafta içi her gün ekranlarda olmaya devam eden ve her bölümü reytinglerde üst sıralarda yer alan Müge Anlı ile Tatlı Sert ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında geçtiğimiz dönemlerin en çok konuşulan cinayetlerinden bir tanesi de Nazmiye Çam cinayeti olmuştu ve failleri 8 yıl sonra bulunmuştu.

8 yıl önce Trabzon’da Vakfıkebir sahilinde bulunan Nazmiye Çam iki çocuk annesiydi. Başına aldığı darbeler sonucunda hayata gözlerini yuman Nazmiye Çam’ın cinayet davası sonuçlanmıştı ve kocası ile kayınpederi müebbet hapis cezasına çarptırılmıştı.

 

Ahmet Çam da Nazmiye Çam cinayetinde sorgulanan isimler arasında yer alıyordu. Nazmiye Çam’ın kayınbiraderi olan Ahmet Çam da tutuklanan isimler arasında yer alıyor.

Ali Yaşar Çam’ın gelini Nazmiye Çam ile ilişki yaşadığı dedikoduları çıkınca iki kardeşin bir olup Nazmiye Çam’ın canına kıydığı belirtiliyor.

Müge Anlı ile Tatlı Sert hafta içi her gün ATV’de!