Murat Özbakan Kimdir Esra Erol Murat Kaç Yaşında Sevgilisi Kim Instagram Hesabı

Murat Özbakan Kimdir Esra Erol Murat Kaç Yaşında Sevgilisi Kim Instagram Hesabı

365 views

Murat Özbakan Kimdir Esra Erol Murat Kaç Yaşında ATV ekranlarında yayınlanmaya devam eden Esra Erol’un yeni hafta konuklarından bir tanesi de Murat Özbakan oldu. Daha önceden Kısmetse olur programında yer alan ve Esra Erol’un konuğu olan Murat Özbakan ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Yeni sezonda yeni formatla sevenlerinin karşısında olmaya başlana Esra Erol çeşitli konuları ele alıyor ve çözmeye çalışıyor. Sezon başında kuaförü Murat ile evlenen Seda Avcı ile olan evliliğin perde arkasını irdeleyen ve önemli detayları ortaya çıkartan Esra Erol’un şimdiki konuğu ise Murat Özbakan oldu.

Murat Özbakan’ı daha önceden yayınlanan Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse olur programından da tanıyoruz. İşte Murat Özbakan ile ilgili bilgiler;

 

Murat Özbakan Kimdir Esra Erol Murat Kaç Yaşında

Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur programından da tanıdığımız Murat Özbakan 1970 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Balık burcu olan ve 80 kilo ağırlığında olan Murat Özbakan 47 yaşındadır.

Anadolu Üniversitesi İşletme bölümü mezunu olan Murat Özbakan’ı instagram üzerinden muratozbakan34 hesabından takip edebilirsiniz. Daha önceden bir evlilik yaptığını belirten Murat Özbakan tekstil sektöründe yönetici olarak çalışıyor. Duygusal bir yapıya sahip olduğunu belirten Murat Özbakan Kısmetse olur’a katılma amacını ise gerçek aşkı bulmak olarak açıklamıştı.