Sana Kalbimi Verdim Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Sana Kalbimi Verdim Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

341 views

Sana Kalbimi Verdim Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Ülkemizin sevilen ve en çok izlenen kanalları arasında yer alan Kanal D’den yeni sezon dizilerinin haberleri gelmeye devam ediyor. Yeni dizi Sana Kalbimi Verdim ile ilgili yayın tarihi bilgileri sizlerle!

 

Normal sezon ve yaz döneminin en çok tercih edilen kanallarından olan Kanal D’den yeni bir dizi daha geliyor. Başrollerinde İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay gibi isimlerin yer aldığı Sana Kalbimi Verdim dizisi yeni yayın döneminde Kanal D ekranlarında olacak.

Yapımcılığını D Productions’ın üstlendiği Sana Kalbimi Verdim dizisinin yönetmenliğini üstlenecek isim ise Yasin Uslu olacak. Geçmişi yüzünden çok katı olan bir adamın melek gibi olan bir kadın sayesinde yaşadığı dönüşümü ele alacak olan Sana Kalbimi Verdim dizisi heyecan verici bölümleriyle izleyenlerini ekran başına kilitleyecek.

 

Sana Kalbimi Verdim Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Cast ve senaryo çalışmaları devam eden Sana Kalbimi Verdim dizisinde Nur Fettahoğlu, Muhammet Uzuner, Cahit Gök, Arzu Gamze Kılınç gibi isimler de yer alıyor. Oldukça duygusal bir dizi olarak dizi severlerin karşısına çıkacak olan Sana Kalbimi Verdim dizisinin ne zaman başlayacağı sorusunun cevabı da netlik kazandı.

Sana Kalbimi Verdim dizisi ilk bölümü ile Ekim 2017’de Kanal D ekranlarında olacak. Sana Kalbimi Verdim dizisi ile ilgili gelişmeleri sizlerle birlikte paylaşacağız.