Seda Sayan Kaç Yaşında Yaşı

Seda Sayan Kaç Yaşında Yaşı

648 views

Seda Sayan Kaç Yaşında Yaşı

Seda Sayan Kaç Yaşında Yaşı Show Tv ekranlarında yayınlanan Seda Sayan ve Uğur Arslan’la programının sunumu üstlenen isimler arasında yer alan Seda Sayan ile ilgili merak edilen sorulardan bir tanesi de ünlü ismin yaşı oldu. İşte detaylar..

 

Bu sezona kadar izdivaç programı olarak yayına devam eden Evleneceksen Gel programının yayından kaldırılmasının ardından Show Tv ekranlarında Seda Sayan ve Uğur Arslan’la programı yayınlanmaya devam ediyor.

Programın sunucuları arasında yer alan Seda Sayan’ı sizler için yakından tanıdık. İşte Seda Sayan ile ilgili merak edilenler;

 

Seda Sayan Kaç Yaşında Yaşı

Seda Sayan 1961 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Şarkıcı, oyuncu ve sunuculuk yapan Seda Sayan 56 yaşındadır. 1980li yıllarda Ah Geceler, bebeğim, Ben Sana Demedim Mi gibi şarkılarla çıkışını yapan Seda Sayan’ın asıl ismi ise Aysel Gürsaçar’dır.

Fedai isimli dizinin başrollerinde yer alan Seda Sayan 1987 yılında Rıdvan Kılıç ile dünya evine girmiştir ancak bu evlilik 6 ay sürmüştür. 1990 yılında Sinan Engin ile olan evliliğinden Oğulcan Engin’in dünyaya getiren Seda Sayan’ın tek oğlu Oğulcan Engin’dir.

Nihat Doğan ve Onur Şan ile ilişki yaşayan Seda Sayan son olarak 2016 yılında Karagözlüm Ölesim Var isimli single albüm çıkarmıştır.