Stil Avcıları Uğurkan Erez Kimdir Biyografisi

Stil Avcıları Uğurkan Erez Kimdir Biyografisi

357 views

Stil Avcıları Uğurkan Erez Kimdir Biyografisi Fox Tv ekranlarının yeni yarışma programları arasında yer alan Stil Avcıları programı ile ilgili bilgileri ve merak edilenleri sizlerle birlikte paylaşmaya devam ediyoruz. Jüri üyeleri arasında yer alan Uğurkan Erez ile ilgili gelişmeler sizlerle..

 

Son dönemlerin en çok ilgi gören formatlarından olan moda yarışma programlarına bir yenisi daha ekleniyor. Bu formatlardan bir tanesi de Stil Avcıları olacak. Stil Avcıları programında jüri üyesi olarak görev yapacak olan Uğurkan Erez’i sizler için daha yakından tanıdık.

İşte Benim Stilim programında da jüri üyesinde olan Uğurkan Erez ile ilgili bilgiler şu şekilde;

 

Stil Avcıları Uğurkan Erez Kimdir Biyografisi

Uğurkan Erez 1954 yılında Kırklareli’nin Vize ilçesinde dünyaya gelmiştir. Bir abisi ve bir de ablası olan Uğurkan Erez Şişli Ticari Bilimler Akademisi’ni 1975 yılında bitirmiştir. Amsterdam’da İstatistik üzerine staj yapan Uğurkan Erez ardından askerlik görevini yapar ve Philips’te muhasebe şefi olarak görev yapmıştır.

Ardından kariyerinin geri kalan bölümünde moda işine merak salan Uğurkan Erez bir çok projeye imza atmıştır. 1998 yılında kurduğu mankenlik ajansının sahibidir.

2015 yılında TV8 ekranlarında başlayan Bu Tarz Benim programında jüri üyesi olarak görev yapan Uğurkan Erez ismi değişen programda 2016 yılının sonuna kadar jüri üyesi olarak görev yapmaya devam etmiştir.