Yeni Gelin Dizisi Dilan Kimdir Şilan Makal Kaç Yaşında

Yeni Gelin Dizisi Dilan Kimdir Şilan Makal Kaç Yaşında

287 views

Süreç Film’in yeni yapımı olan Yeni Gelin yeni sezonda yine ekran başında bizimle olmaya devam ediyor. Dizinin senaryo yazarlığını ve yönetmen koltuğunda ki isim Aşk Yeniden dizisinden ismine aşina olduğumuz Ersoy Güler yer alıyor.

Yeni Gelin dizisinde yer alan isimler Tolga Mendi, Jessica May Drociunas Mustafa Avkıran, Sema Keçik, Zeynep Kankonde, Esin Gündoğdu ve Murat Kocacık gibi yetenekli ve ekranlarda kendini sevdiren oyuncular yer almakta. Duygusal – komedi  dalında yer alan dizinin konusunu kısaca bilmeyenler için tekrar açıklayalım.

Madrid’lerde Milanolar’da senelerini geçirmiş olan güzeller güzeli Bella ve Çukurova’nın sıcak ve köy ortamında büyümüş bir aşirete bağlı geleneklerine bağlı Hazar Ağa’nın hayatlarında yer almalarını izleyeceğiz.

İki ayrı dünyanın insanları olan bu iki karakterin aralarında oluşa duygusal bağın önünde kimse duramayacak ve Bozok Aşireti’ne dahil olacaklardır. Bella Bozok ailesinde yer almaya çalışacak ve ayak uydurmaya çalışacaktır.

Oyuncu kadrosunun yetenekli ve sevilen isimlerinden biri olan bir sanatçının sevilenleri tarafından merak edilmesi sonucu bir biyografi yazalım istedik.

Yeni Gelin Dizisi Dilan Kim? Gerçek Adı?

Yeni Gelin dizisinde Dilan rolüne hayat veren oyuncunun gerçek adı Şilan Makal’dır. Şilan Makal aslen Diyarbakırlı’dır.

1994 da dünyaya gelen 23 yaşındaki oyuncu 3 kardeşin en büyüğüdür. Beykent Üniversitesinde Tarih bölümünü okuyan Şilan Makal röportajında akademisyen olmak istediğini dile getirmiştir.

172 cm 52 kg olan oyuncunun ilişki durumu bulunmuyor.