Yüz Yüze Dizisi 2.Tanıtım Fragmanı

Yüz Yüze Dizisi 2.Tanıtım Fragmanı

343 views

Yüz Yüze Dizisi 2.Tanıtım Fragmanı Show Tv ekranlarının yeni dizileri  arasında yer alan ve hazırlıkları tüm hızıyla devam eden Yüz Yüze dizisinin tanıtım fragmanı yayınlandı. Yeni sezonda dizi severlerin karşısında olacak Yüz Yüze dizisi ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Ekranların en çok izlenen kanalları arasında yer alan ve her yapımı merakla takip edilen Show Tv’den yepyeni bir dizi daha geliyor. Söz dizisinin yapımcılığını üstlenen Tims  Bi Yağım ortaklığının yapımcılığını üstleneceği Yüz Yüze dizisinin yönetmenliğini Osman Taşçı üstlenecek. Senaryosunu ise Ethem Özışık kaleme alacak.

Başrollerinde Birkan Sokullu ve Sinem Kobal’ın yer alacağı Yüz Yüze dizisinde Taner Ölmez, Özgür Emre Yıldırım, Ece Çeşmioğlu, Rüzgar Aksoy, Başak Daşman, Ali Seçkiner, Muhammet Çakır, Selin Yeninci, Merve Dizdar, Nihal Tezcan, Kaan Uluca, Celal Öztürk gibi isimler yer alacak.

Yüz Yüze Dizisi 2.Tanıtım Fragmanı

Dünyanın tamamen ayrı ve zıt kutuplarında dururken bir araya gelecek olan iki kanadı kırık melek Seliha ve Cihangir.. Azılı bir çetenin peşinde olan Seliha ve o çetenin lideri olan Cihangir..

İkisi de aynı mahallede ve ikisi de birbirinden habersiz bir şekilde hayatlarını sürdürüyor. Hayatları boyunca aşktan kaçan iki insanın zamanla birbirlerini sevmeleri aynı zamanda iki düşman olmalarını ele alacak Yüz Yüze dizisi yakında Show Tv ekranlarında olacak!