Yüz Yüze Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Yüz Yüze Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

277 views
Yüz Yüze

Yüz Yüze Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Yüz Yüze dizisi çok yakında Show Tv ekranlarına merhaba diyecek ve yeni sezonda Show Tv ekranlarında yerini almaya devam edecek. Bakalım beğenilecek mi ve yeni sezonda uzun soluklu olacak mı merak ediliyor. Yüz Yüze dizisi gelişmleri ve detayları haberlerimizde sizlerle olmaya devam edecek.

Yüz Yüze Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Yüz Yüze dizisi çok yakında yani 19 Ekim perşembe günü saat 20.00 de yeni sezonda ekranlarda yerini alacak. Yeni sezon dizilerinden biri olacak dizide yeniden ekranlarda yerini alacak olan Sinem Kobal’ ı izleyeceğiz. Bakalım Yüz Yüze dizisi uzun soluklu olarak ekranlarda yer alacak mı merak ediliyor.

Yüz Yüze Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Yüz Yüze dizisi Show Tv erkanlarında yerini almak için adeta gün sayıyor ve yeni dizi ekranların yeni yüzü olmak için sabırsızlanıyor. Yapımı Tims& B tarafından yapılan yeni dizi Yüz Yüze ‘ nin yapımcılığını Timur Savcı ile Burak Sağyaşar yapıyor. Yönetmen koltuğunda ise Osman Taşçı yer alıyor. Senaryosu ise Ethem Özışık tarafından yazılan yeni dizi Yüz Yüze çok yakında ekranlarda yerini alacak.

Yüz Yüze dizisi yeni sezonda 19 ekim perşembe gününden itibaren yeni sezonda ekranlarda yerini alacak. Perşembe günleri saat 20.00 de Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan dizi bakalım yeni sezonun uzun soluklu dizilerinden olacak mı hep birlikte izleyip göreceğiz. Detaylar ve gelişmeler için sitemizi ve haberlerimizi takipte kalınız.